Grupa marketingowa Scorise - kim jesteśmy?

Grupa Scorise obejmuje przedsięwzięcia z branży reklamy i marketingu, projektowania stron i aplikacji internetowych, doradztwa strategicznego i prawnego oraz pozyskiwania kapitału na inwestycje. Scorise stanowi połączenie dwóch anglojęzycznych wyrazów SCORE+RISE, co oznacza "wzrost wyników". Stawiamy sobie za cel, by nasze działania prowadziły do wzrostu wskaźników biznesowych firm naszych Klientów. Tworzymy specjalistyczne zespoły ludzi skoncentrowanych wokół poszczególnych zagadnień, dzięki czemu dostarczamy wartościowe usługi wysokiej jakości z różnych dziedzin. Poniżej znajdziesz krótkie przedstawienie naszych głównych marek - zapraszamy do zapoznania się z korzyściami, które wyniesie Twoja firma we współpracy ze Scorise.

Grupa Scorise obejmuje następujące przedsięwzięcia:

Agencja kreatywna i marketingowa

Webdeveloperzy, graficy komputerowi i menedżerowie projektów agencji kreatywnej Scorise realizują działania mające na celu budowanie spójnego wizerunku zgodnego z celami biznesowymi przedsiębiorstw. Projektujemy strony i sklepy internetowe nie tylko atrakcyjne graficzne oraz wyświetlające się w sposób przejrzysty na urządzeniach mobilnych - dostarczamy także teksty reklamowe i usługi marketingowe. Sprawdzamy, które materiały marketingowe i zdjęcia przyczyniają się do najlepszych rezultatów i w ten sposób optymalizujemy skuteczność strony. Pozycjonujemy i promujemy firmy w internecie.

Zobacz stronę: www.scorise.com

Finansowanie start-upów z funduszy venture capital i aniołów biznesu

Niektóre przedsiębiorstwa są na etapie, w którym odkryły właściwy i działający model biznesowy i jednocześnie nie posiadają środków finansowych na przeskalowanie działalności. Zbyt wolny organiczny rozwój może spowodować, że konkurencja wyprzedzi te firmy lub zablokuje je w przyszłości. Dlatego właśnie Scorise Capital pomaga uzyskać finansowanie dla start-upów oraz już rozwiniętych przedsiębiorstw. Dostarczamy kapitał inwestycyjny w wysokości rzędu kilkuset tysięcy do kilku milionów euro. Inwestorami są fundusze venture capital polskie i zagraniczne (w tym seed i private equity), inne przedsiębiorstwa z branży, z której firma szuka finansowania oraz aniołowie biznesu.

Zobacz stronę: capital.scorise.com

Rejestracja w GIODO i klauzule niedozwolone

Wysyłając newsletter, komunikując się z klientami przez telefon lub nadając przesyłki reklamowe, przetwarzasz dane osobowe. Ustawa o ochronie tych danych nakazuje odpowiednio je zabezpieczać, wprowadzić politykę ich ochrony oraz dokonać odpowiedniej rejestracji w GIODO, czyli u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, w czym pomagamy. Poza tym, jeśli Twoi klienci składają zamówienia przez internet, powinieneś zadbać o odpowiedni regulamin określający zasady transakcji. Dokument taki nie może zawierać klauzul niedozwolonych (abuzywnych), których rejestr prowadzi UOKIK. Na Twoje życzenie zweryfikujemy regulamin i będziemy go stale monitorować pod kątem pojawiania się kolejnych klauzul.

Zobacz stronę: www.securise.pl

Rejestracja (zastrzeżenie) znaku towarowego

Domena internetowa czy logo nie świadczy dziś o tym, że jesteś właścicielem marki. Dopóki nie dokonasz zastrzeżenia (rejestracji) znaku towarowego w odpowiednim urzędzie patentowym, Twoja konkurencja może bezkarnie działać pod szyldem podobnym do Twojego zabierając Ci klientów, a ewentualne postępowania sądowe przeciwko nim będą trudne do wygrania i niejednoznaczne. Uzyskując z nami prawo ochronne na znak towarowy (polski lub wspólnotowy) dowiesz się, jak go wykorzystać do licencjonowania marki, optymalizacji finansowej i podatkowej oraz zabezpieczenia ciągłości działania biznesu.

Zobacz stronę: brandlex.scorise.com

Szkolenia biznesowe dla firm (Warszawa)

To, co wyróżnia jedne firmy od drugich i staje się przyczyną ich sukcesu, to kapitał ludzki, czyli wiedza i umiejętności oraz sposób postępowania zespołu i wszystkich pracowników organizacji. Dziś kompetencje stanowią być albo nie być przedsiębiorstwa. Zdolność do podejmowania właściwych decyzji przynosi sukcesy, a jej brak przyczynia się do porażek. Dlatego też trenerzy Sukces PRO realizują praktyczne szkolenia biznesowe dla firm (z Warszawy i innych miast) oraz świadczą usługi doradztwa marketingowego. Dzięki nim przedsiębiorstwa funkcjonują sprawniej, handlowcy więcej sprzedają, a menedżerowie lepiej zarządzają zespołem.

Zobacz stronę: www.sukcespro.pl

Strategia w biznesie, portal biznesowy Mentora.pl
Portal internetowy Mentora.pl - piszemy o biznesie i dla biznesu. Zapraszamy do grona czytelników - założycieli start-upów, właścicieli firm, menedżerów i profesjonalnych handlowców. W portalu Mentora.pl znajdziesz artykuły na temat efektywnego zarządzania sobą w czasie, marketingu i technik oraz strategii promocyjnych, najbliższych wydarzeń, konferencji i szkoleń biznesowych, metod zarządzania pracownikami i organizacją, sprawnej sprzedaży i taktyk negocjacyjnych.
 

Zobacz stronę: www.mentora.pl

Portal popularnonaukowy KnowMore.pl

KnowMore.pl stanowi nasz portal popularnonaukowy odwiedzany przez ludzi ambitnych spragnionych wiedzy o otaczającym nas świecie, kreujący styl życia, poruszający tematy ekologii, nauki oraz zagadnień społecznych. Znajdziesz w nim także ciekawostki i nowinki technologiczne, a także porady, jak uczyć się szybciej i efektywniej. Poznasz sposoby na to, by lepiej czuć się we własnej skórze, cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą. Zapraszamy do grona Czytelników i Reklamodawców.

Zobacz stronę: www.knowmore.pl