Finansowanie spółek z funduszy venture capital i aniołów biznesu oraz doradztwo transakcyjne

Aby odnieść sukces w interesach bądź śmiały, bądź pierwszy, bądź odmienny.
Henry Marchant

Scorise Capital to organizacja zrzeszająca inwestorów. Są nimi: aniołowie biznesu, fundusze venture capital zarówno polskie, jak i zagraniczne, jak i private equity oraz spółki zainteresowane przejęciami (M&A). Inwestujemy w dobrze zapowiadające się spółki już istniejące na rynku – w ludzi, którzy już pokazali, że potrafią osiągać sukcesy. Nie inwestujemy w pomysły na etapie seed, lecz w działające firmy o sprawdzonym modelu biznesowym. Jesteśmy siecią aniołów biznesu, funduszy typu private equity, konsorcjum inwestorów.

Środki inwestujemy etapowo, a jednocześnie elastycznie. Weryfikujemy, jak poprzednie środki zostały wykorzystane. Każdy etap (runda) inwestowania w spółkę zostaje zakończona osiągnięciem celu lub zbliżeniem się do niego, co jest warunkiem dalszej współpracy.

Pozyskujemy finansowanie w wysokości od 500 tysięcy do 100 milionów euro.

Misja

Dostarczamy efektywne rozwiązania inwestycyjne dla przedsiębiorstw umożliwiające im wzrost wartości rynkowej i osiąganie sukcesów na arenie międzynarodowej.

Wizja

Stworzenie holdingu przedsiębiorstw wzajemnie kooperujących dla uzyskania ponadprzeciętnych zysków oraz pozycji na arenie międzynarodowej.

Wartości:

  • współpraca
  • innowacyjność
  • doświadczenie praktyczne
  • odpowiedzialność i transparentność
  • orientacja na cel