Dla Przedsiębiorców

Zostań z nami orłem przedsiębiorczości i rozpostrzyj skrzydła. Działaj na wielką skalę i przenieś swój biznes wspólnie z naszymi mentorami na inny, wyższy poziom.

Scorise Capital to także inkubator, akcelerator start-upów i istniejących firm, które chcą przeskalować swoją działalność oraz utworzyć struktury w przedsiębiorstwie. W procesie inkubacji przedsiębiorca otrzymuje benefity w postaci doradztwa marketingowego, specjalnych warunków korzystania z usług agencji interaktywnej Scorise, bazę wiedzy, zaplecza prawnego i księgowego oraz bieżącej opieki merytorycznej i wsparcia przy pozyskaniu kolejnej rundy finansowania lub sprzedaży spółki.

Wytyczne i sposób działania

Wchodzimy w nisze rynkowe. Biznesy, w jakie inwestujemy, mogą się wzajemnie wspierać. Każdy start-up ma lidera, który tworzy zespół i angażuje się w pełni. Tworzenie zespołu jest warunkiem zainwestowania w projekt. Obsługą marketingową i technologiczną zajmują się nasze marki i partnerzy. Tworzymy bazę dobrych praktyk i z niej korzystamy. Tworzymy sprawdzone modele zarządzania biznesami.

Pozyskujemy finansowanie w wysokości od 500 tysięcy do 100 milionów euro.

Proces pozyskiwania inwestycji

  1. Prześlij nam krótki wniosek przez stronę www.
  2. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji prześlij drugi, kompleksowy biznes plan.
  3. Po wyborze projektów przedstawiamy najlepsze inwestorom i zapraszamy start-upy do przeprowadzenia prezentacji przedsięwzięć.
  4. Po decyzji odnośnie start-upów, w jakie inwestują nasi aniołowie biznesu, prowadzimy due diligence i weryfikujemy prawdziwość danych w biznesplanie.
  5. Po pomyślnym przejściu due diligence i utworzeniu spółki, start-up otrzymuje pierwszą rundę finansowania. Kapitał otrzymuje cyklicznie – w podziale czasowym określonych na podstawie biznesplanu (np. na przyszły miesiąc lub kwartał).
  6. Po weryfikacji wykorzystania środków z pierwszej rundy finansowania podejmujemy decyzję odnośnie drugiej rundy – gdy pieniądze zostały właściwie wykorzystane, druga runda następuje standardowo. Tak samo odbywają się ewentualne kolejne etapy dokapitalizowania.

Zgłoś wniosek