Jakie usługi świadczy agencja marketingowa i kreatywna Scorise?

 

Projektowanie stron internetowych dla firm - responsywnych, czyli zarówno na monitory tradycyjne, smartfony i tablety. Nasi designerzy realizują kreatywne projekty dopasowane do identyfikacji wizualnej i całego wizerunku marki oraz do celu witryny internetowej.

 

Tworzenie sklepów internetowych użytecznych zarówno od strony klientów, jak i osoby zarządzającej zamówieniami i produktami. Integracja z szybkimi płatnościami, porównywarkami cen, kurierami, a także funkcjonalności kuponów rabatowych i wiele innych pozwalają w pełni zaistnieć w internecie.

 

Tworzenie aplikacji internetowych - wdrażamy zarówno portale on-line, aplikacje mobilne, jak i systemy do zarządzania przedsiębiorstwem typu CRM i ERP. Odpowiednio wdrożona technologia usprawnia działanie firm i oszczędza czas, a coraz częściej staje się koniecznością.

 

Zakładanie i prowadzenie blogów firmowych przez kompetentnych dziennikarzy pomaga zyskać miano firmy eksperckiej wyznaczającej trendy w swoim środowisku. Regularnie prowadzone blogi dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach oraz nadają ludzką twarz marce, dzięki czemu nawiązuje się przyjazna relacja z klientem.

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych pomaga docierać do osób, które w danej chwili szukają produktów i usług w sieci. Wielu z nich zamierza dokonać zakupu, wybrać dostawcę lub partnera biznesowego. Dzięki nam będziesz lepiej widoczny w wyszukiwarce i dotrzesz do nowych odbiorców.

 

Marketing w wyszukiwarkach (Google AdWords) pozwala dotrzeć do osób, które w danym momencie szukają Twoich usług i produktów w modelu płatności za kliknięcia. Płacisz tylko w przypadku, gdy Twój potencjalny klient odwiedzi stronę internetową firmy. W gestii Scorise znajduje się opieka nad kampanią i jej bieżąca optymalizacja.

 

Reklama w internecie Facebook Ads stanowi kanał dotarcia do bardzo sprecyzowanych grup docelowych. To elastyczne narzędzie, dzięki któremu Twoje reklamy zobaczą osoby w odpowiednim wieku z wybranych miast oraz o specyficznych zainteresowaniach.

 

Docieramy jako agencja PR do dziennikarzy i reporterów po to, by pokazać Twoją markę w mediach takich, jak prasa, telewizja czy radio, a także w portalach internetowych. Projektujemy spójny komunikat na temat Twojej firmy i dbamy o jego rozpowszechnienie. W przypadku sytuacji kryzysowych pomagamy zminimalizować ich negatywny wpływ.

 

Marketing społecznościowy i prowadzenie fanpage buduje relację z potencjalnymi partnerami, klientami i dostawcami oraz sprawia, że kontrahenci lepiej Cię zapamiętują. Angażujemy użytkowników - prowadzimy z nimi dialogi i organizujemy konkursy, a przede wszystkim docieramy do właściwych grup odbiorców.

 

Marketing automation automatyzuje procesy sprzedażowe i reklamowe. Odpowiedni system bada zachowania Twoich potencjalnych odbiorców na stronie internetowej i sprawdza, które podtrony odwiedzili. Na tej podstawie wysyła im wiadomości, które najprawdopodobniej ich zaciekawią.

 

E-mail marketing to nie tylko wysyłanie mailingów "na chłodno". Budujemy bazy potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją ofertą. Są to osoby, które dobrowolnie zapisują się na newsletter lub wypełniają formularz, byś skontaktował się z nimi i przedstawił im swoje produkty i usługi.

 

Copywriting to usługa marketingowa, w ramach której opracowujemy teksty reklamowe z wykorzystaniem języka korzyści. Co więcej, posiadamy narzędzia pozwalające sprawdzić efektywność różnych tekstów i ich wpływ na sprzedaż lub ilość wypełnień formularza kontaktowego, co pozwala na optymalizację treści.